Od dnia 8 kwietnia 2019 r. szkoła przystąpiła do bezterminowego strajku nauczycieli i pracowników oświaty!!!         Dyrektor szkoły przypomina o obowiązku zgłoszenia się uczniów na egzamin ósmoklasisty w dniu 15, 16, 17 kwietnia 2019 roku o godz.8.30. Egzamin odbędzie się w budynku szkoły przy ul. Solskiego 8.
Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego

Uczennice Daria Kędzior z kl. 8e i Klaudia Kędzior z kl. 7a wzięły udział w II etapie Powiatowego Konkursu Języka Niemieckiego organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego i I Liceum Ogólnokształcące w Mielcu. Konkurs składał się z dwóch części: pisemnej i ustnej. Daria zajęła I miejsce. Duże brawa. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Opiekunem uczennic była p. Anna Witwicka.