Od dnia 8 kwietnia 2019 r. szkoła przystąpiła do bezterminowego strajku nauczycieli i pracowników oświaty!!!         Dyrektor szkoły przypomina o obowiązku zgłoszenia się uczniów na egzamin ósmoklasisty w dniu 15, 16, 17 kwietnia 2019 roku o godz.8.30. Egzamin odbędzie się w budynku szkoły przy ul. Solskiego 8.
Konkurs recytatorski

W dniach 5 i 6 marca w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski. Uczniowie klas I-III przepięknie wygłaszali przygotowane utwory. Po burzliwej naradzie komisja oceniająca, w skład której weszły:  p. Mariola Kobos, p. Małgorzata Augustyn-Rożniak, p. Joanna Gil, p. Danuta Mirek i p. Dorota Kaławaj wyłoniła zwycięzców:

KLASY I - II

I miejsce  - Nadia Gembal kl.II

II miejsce –Kinga Pietras kl. I b

Karolina Moryl kl. IIa

III miejsce –Ida Rządzka kl. I b

Mateusz Ćwiek kl. IIb

Nadia Kuras kl. I b

Wyróżnienie - Kacper Kacała kl. I b

Klasy III

I miejsce –Krzysztof Pomykała kl. III b

II miejsce –Antonina Gil kl. III b

Maja Woźniak kl. III a

III miejsce –Kacper Chmara kl. IIIb

Wszyscy otrzymali dyplomy i nagrody, zaś Nadia Gembal, Antonina Gil, Krzysztof Pomykała i Maja Woźniak dnia 21 marca reprezentowali naszą szkołę w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim, zorganizowanym w Szkole Podstawowej nr 1. Antonina została nagrodzona wyróżnieniem.

Gratulujemy zwycięzcom!