Od dnia 8 kwietnia 2019 r. szkoła przystąpiła do bezterminowego strajku nauczycieli i pracowników oświaty!!!         Dyrektor szkoły przypomina o obowiązku zgłoszenia się uczniów na egzamin ósmoklasisty w dniu 15, 16, 17 kwietnia 2019 roku o godz.8.30. Egzamin odbędzie się w budynku szkoły przy ul. Solskiego 8.
Konkurs "Czy znasz Stanisława Wyspiańskiego ?"
W lutym z okazji rozpoczęcia Roku Stanisława Wyspiańskiego w budynku szkoły  przy ul. Biernackiego został zorganizowany konkurs biblioteczny " Czy znasz Stanisława Wyspiańskiego?" Spośród 28 osób, które udzieliły poprawnych odpowiedzi na pytania dotyczące życia i twórczości artysty, wylosowano 3. Szczęśliwcami nagrodzonymi w konkursie okazali się: Julia Kruk z klasy 6d, Mateusz Siwak z klasy 6b i Wiktoria Kania z klasy 8d. Uroczyste rozdanie nagród w bibliotece szkolnej miało miejsce 22 marca br.
Red. J. Gil