POWITANIE WIOSNY

Nareszcie zakończył się zimowy czas i nadeszła upragniona wiosna. Wszyscy czekaliśmy na nią z utęsknieniem. Dzięki staraniom opiekunów samorządu uczniowskiego w obydwu budynkach naszej szkoły odbyły się wesołe imprezy z okazji powitania wiosny i pożegnania zimy. Na starszych uczniów czekały ciekawe i wesołe konkursy oraz zabawy. Zakończyły się one, jak każe tradycja,  spaleniem kukły „Marzanny”,  a więc wiosna bez przeszkód mogła rozpocząć swoje królowanie. Młodsi uczniowie wzięli natomiast udział w pokazie „Eko Mody”. Modelki i modele  przechodząc  tanecznym krokiem przed publicznością,  prezentowali swoje kreacje. Każdy strój był bardzo oryginalny, pomysłowy i barwny, toteż wszystkich  ogarnął radosny,  iście wiosenny nastrój.  Uczestnicy pokazu zostali nagrodzeni słodkościami, no i oczywiście ogromnym aplauzem.  Zachęceni brawurowym  popisem tańca towarzyskiego, wszyscy włączyli się do wesołej,  tanecznej zabawy. Oby wiosna trwała jak najdłużej!        M. Nowakowska

 

 

E-dziennik

Rekrutacja 2019/2020

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting