"STRZELECTWO SPORTOWE” Spotkanie szóste i siódme

W dniach 18 i 23.02.2019r uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6 pod opieką mgr IZYDORA INGRAMA brali udział w szóstym i siódmym spotkaniu  IV Edycji Ligi Strzeleckiej.W szóstym spotkaniu strzeleckim uczestniczyli następujący uczniowie z naszej szkoły.MACIEJ POPIOŁEK [51/100] z klasy VIIIa, JAKUB ŚWIATEK [49/100], RAFAŁ DUSZKIEWICZ [73/100] z klasy VIII c. Najlepiej ze wszystkich przybyłych na zawody osób w szóstym spotkaniu strzeleckim trafiał RAFAŁ DUSZKIEWICZ, uzyskując wynik 73pkt na 100 możliwych. W siódmym i drugim w okresie ferii zimowych spotkaniu strzeleckim uczestniczyły tylko dwie osoby z naszej szkoły. MACIEJ POPIOŁEK [88/100] z klasy VIIIa i MAGDALENA BIELASZKA [85/100] z klasy VIIIc. Z tej dwuosobowej grupy lepiej strzelał MACIEJ POPIOŁEK, który uzyskał wynik 88pkt na 100 możliwych. W nawiasie przy zawodniku zostały podane zdobyte punkty na ilość możliwych do zdobycia.Wszystkie dotychczasowe wyniki z przeprowadzonych spotkań można sprawdzać na stronie facebook w opisie „ Młodzieżowa Liga Strzelecka”.

 

E-dziennik

Rekrutacja 2020/2021

Konkursy 2019/2020

Filmoteka szkolna

Znajdź nas na ...

ANGIELSKI dla każdego

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting