14 MARCA 2019 - DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY

Bardzo miło było nam gościć kandydatów do klas pierwszych wraz z ich rodzicami. To dla nich nauczyciele i uczniowie zorganizowali „Dzień otwarty”, aby mogli zapoznać się z naszą placówką. Odwiedzając kolejne miejsca, dzieci bawiły się, wykonywały zadania i zdobywały sprawności: małego muzyka, plastyka, matematyka, Europejczyka, sportowca i informatyka.  Kolejne „przystanki” na drodze zwiedzania szkoły cieszyły się wielkim zainteresowaniem, tym bardziej, że  zgromadzenie wszystkich sprawności wiązało się z  otrzymaniem nagrody.

Dzieciom bardzo  podobała się sala integracji sensorycznej, popisy tancerzy, pląsy, zagadki i szarady matematyczne,  zabawa w programowanie, zajęcia plastyczne, pokonywanie toru przeszkód na sali gimnastycznej oraz wspólne odtańczenie salsy. Rodzice natomiast mogli zapoznać się z bazą naszej szkoły, spotkać nauczycieli, dyrekcję. Mieli także możliwość konsultacji z logopedą, psychologiem i pedagogiem. To był bardzo udany dzień. Na szczególną pochwałę zasługują nasi uczniowie, którzy z wielką radością i zaangażowaniem zajmowali się gośćmi.  Dziękujemy wszystkim za odwiedziny. Mamy nadzieję, że spotkamy się wszyscy radośni i pełni zapału we wrześniu 2019 r. Do zobaczenia!

 

E-dziennik

Rekrutacja 2020/2021

100 lat niepodległości

Konkursy 2019/2020

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting