Od dnia 8 kwietnia 2019 r. szkoła przystąpiła do bezterminowego strajku nauczycieli i pracowników oświaty!!!         Dyrektor szkoły przypomina o obowiązku zgłoszenia się uczniów na egzamin ósmoklasisty w dniu 15, 16, 17 kwietnia 2019 roku o godz.8.30. Egzamin odbędzie się w budynku szkoły przy ul. Solskiego 8.                  
Spotkanie z podróżnikiem

7 lutego w naszej szkole odbyło się spotkanie z podróżnikiem  z grupy "trzask.pl" - Grzegorzem Chachurą. Ta wyjątkowa lekcja geografii pozwoliła naszym uczniom poznać wspaniały zakątek świata jakim jest Meksyk. Pan Grzegorz ilustrował swoją  opowieść pięknymi slajdami, prezentował też pamiątki przywiezione z podróży, a opowiadał tak ciekawie o swoich przygodach,  że wielu z uczestników spotkania zamarzyło , by samemu tam pojechać i zobaczyć wszystko na własne oczy. Bardzo cieszymy się , że możemy poznawać takich ludzi, którzy mają swoja pasję i chcą się nią dzielić z innymi.

[gallery}2018-2019/trzask{/gallery}

 

E-dziennik

Rekrutacja 2019/2020

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting