Spotkanie z podróżnikiem

7 lutego w naszej szkole odbyło się spotkanie z podróżnikiem  z grupy "trzask.pl" - Grzegorzem Chachurą. Ta wyjątkowa lekcja geografii pozwoliła naszym uczniom poznać wspaniały zakątek świata jakim jest Meksyk. Pan Grzegorz ilustrował swoją  opowieść pięknymi slajdami, prezentował też pamiątki przywiezione z podróży, a opowiadał tak ciekawie o swoich przygodach,  że wielu z uczestników spotkania zamarzyło , by samemu tam pojechać i zobaczyć wszystko na własne oczy. Bardzo cieszymy się , że możemy poznawać takich ludzi, którzy mają swoja pasję i chcą się nią dzielić z innymi.

[gallery}2018-2019/trzask{/gallery}

 

E-dziennik

Rekrutacja 2019/2020

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting