Uwaga! Zmiana numerów telefonów /w zakładce Kontakt/
Etap powiatowy Wielkiej Ligi Czytelników
Ogólnopolski Konkurs "Wielka Liga Czytelników" to ponad 100 tysięcy przeczytanych książek     i przeszło 50 tysięcy aktywnych, młodych czytelników w całym kraju! Są wśród nich także nasi uczniowie.
28 lutego 2019  r. po kwalifikacjach i podsumowaniu etapu szkolnego  uczennice klasy IV e Laura Krużel, Aleksandra Kagan i Zofia Sadłoń z klasy II b oraz Magdalena Naróg z klasy VIIIa stanęły do rywalizacji ze swoimi rówieśnikami w etapie powiatowym konkursu. Dziewczynki poszły do Biblioteki Pedagogicznej, by tam wziąć udział w drużynowym teście znajomości lektur: Justyny Bednarek " Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek" i Zbigniewa Nienackiego " Niesamowity dwór". Nasze uczennice dzielnie pracowały i zajęły czwarte miejsce w powiecie zdobywając 124 punkty na 150 możliwych.

Gratulujemy naszym czytelniczkom wytrwałości i udziału  w Wielkiej Lidze Czytelników w roku szkolnym 2018/2019 , a innych zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu.