Od dnia 8 kwietnia 2019 r. szkoła przystąpiła do bezterminowego strajku nauczycieli i pracowników oświaty!!!         Dyrektor szkoły przypomina o obowiązku zgłoszenia się uczniów na egzamin ósmoklasisty w dniu 15, 16, 17 kwietnia 2019 roku o godz.8.30. Egzamin odbędzie się w budynku szkoły przy ul. Solskiego 8.
Dzień Kubusia Puchatka

23 stycznia gościliśmy w naszej szkole uczniów klas „0” z Miejskich Przedszkoli nr 3, 4 i 13 wraz z opiekunami. Dzieci wzięły udział w obchodach Dnia Kubusia Puchatka, zorganizowanych przez nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej. Przedszkolaki odwiedzały klasy I-III, wykonując różne zadania. Układały puzzle, śpiewały, tańczyły, skakały na piłkach „kangurkach” a nawet brały udział w degustacji miodu. Na zakończenie wizyty w szkole wszystkie dzieci otrzymały drobne upominki.

E. Kwiecień