Pomaganie jest dziecinnie proste – Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy znowu zagrała w naszej szkole i aż trudno uwierzyć, ale dzieje się tak od 1994 roku.  Kolejne, nowe pokolenia dołączają do tej wspaniałej akcji pomagania i dzielenia się dobrem.  Pod batutą naszego dyrygenta - Marioli Drewniak,  zebraliśmy  ponad 7 tysięcy złotych. To prawdziwy rekord!

Aby zebrać taką kwotę zorganizowano różnorodne akcje.  Wielką popularnością cieszyły się loterie: serduszkowa i niespodziankowa, „Maskotkowy zawrót głowy”, a także sprzedaż słodkości i mecz siatkarski. Poza tym uczniowie poszczególnych klas zaangażowali się w zbiórkę pieniędzy. Z dumą przekazywali je do wspólnej kasy podczas  finału akcji, który odbył się 22 stycznia. Wszystkich ogarnęła wielka radość, gdy okazało się, że tak dobrze spisaliśmy się w tym roku. To przede wszystkim zasługa uczniów, ale także rodziców i pracowników szkoły.  „Mielecka 6 na 6 !” - tak swoją informację na temat naszej akcji zatytułowało radio Leliwa. To prawda, ten egzamin zdaliśmy na 6! Dziękujemy wszystkim. Siema!!!

 

E-dziennik

Rekrutacja 2020/2021

100 lat niepodległości

Konkursy 2019/2020

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting