Misterium bożonarodzeniowe

21.12.2018 r. w naszej szkole odbyło się Misterium o Bożym Narodzeniu pt. „Do Betlejem nie jest tak daleko”. W klimacie zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia została ukazana istota tego wydarzenia. W piękny sposób młodzi aktorzy zaprosili nas, abyśmy przyjście Mesjasza na świat przeżywali w atmosferze miłości, a przede wszystkim spotkali się z przychodzącym Bogiem w Osobie Małego Dzieciątka. W montażu słowno-muzycznym wzięli udział uczniowie klasy V e, VI c, IV a, I b i chór szkolny pod kierownictwem pani Alicji Jasińskiej.

red. Mariola Wiechowska

 

 

 

E-dziennik

Rekrutacja 2019/2020

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting