Konkurs na choinkę, szopkę i stroik bożonarodzeniowy rozstrzygnięty!

Jest już tradycją w naszej szkole, że przed Bożym Narodzeniem nauczyciele religii z nauczycielami techniki organizują konkurs na najładniejszą choinkę, szopkę lub stroik     świąteczny. W tym roku szkolnym uczniowie również stanęli na wysokości zadania i przygotowali 46 prac konkursowych. Każde dzieło było starannie wykonane i kolorowe, a wystawa utworzona z nich wprowadziła nas w świąteczny nastrój. Komisja zdecydowała, że wszystkie prace zostaną nagrodzone słodką niespodzianką, a 6 prac zostanie wyróżnionych. Wyróżnienia zdobyli: Mikołaj Ziomek z kl. Ve, Paula Potyrała z kl. Ve, Monika Mazur z kl.Vd, Weronika Popiołek z kl.VIa, Laura Jarosz z kl. VIb oraz ex aequo Katarzyna Górska i Anna Górska z kl. VIb. Radzie Rodziców dziękujemy serdecznie za ufundowanie nagród.

A. Woźniak