Konkurs " Najstarsza Książka w mojej Biblioteczce" rozstrzygnięty

W tym tygodniu został podsumowany Konkurs na Najstarszą Książkę, organizowany przez bibliotekę szkolną z okazji 100 - lecia Niepodległości. Wśród książek przyniesionych na wystawę znalazło się kilka prawdziwych perełek. Najstarsze egzemplarze ( z roku 1898 i 1899)należały do Leny Dudek z klasy 3a oraz Elizy Kolb z klasy 5g. W kategorii: "Książki o dacie wydania najbliższej 1918 r." przynieśli ze swoich biblioteczek rodzinnych Kinga Rzeźnik z klasy 3b gimnazjalnej ( rok wyd. 1921) oraz Kacper Galary z klasy 4b ( rok wyd. 1920). Uczniowie zostali uhonorowani pamiątkowymi dyplomami i drobnymi upominkami. Wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w akcji bibliotecznej oraz ich rodzicom serdecznie dziękujemy.