Podsumowanie konkursów bibliotecznych

19 grudnia został podsumowany konkurs biblioteczny z okazji Miesiąca Bibliotek Szkolnych, który polegał na napisaniu wierszyka - rymowanki na temat biblioteki i czytelnictwa. Wpłynęło kilkanaście prac z klas I - VIII, z których jury w składzie Agnieszka Zając, Edyta Kulińska i Maria Nowakowska wybrało cztery najciekawsze i postanowiło nagrodzić ich autorów. Są to: Mario Sredziński z kl. 8c, Nadia Bogdan z kl. 6e, Kacper Galary z kl. 4b, Sonia Płaza z kl. 3b. Wyróżniono też Gabrielę i Justynę Pieróg z kl. 5g, Oliwię Opałacz z kl. 5e, Magdalenę Pazdan   z kl. 3c, Antoninę Gil z kl. 3b, Marikę Szwaję z kl. 1c.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i życzymy dalszych sukcesów i nowych udanych prób pisarskich.
 

E-dziennik

Rekrutacja 2019/2020

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting