Kartki świąteczne po angielsku

11 grudnia został rozstrzygnięty konkurs na "Najładniejszą kartkę bożonarodzeniową z życzeniami w języku angielskim". Konkurs został zorganizowany dla klas czwartych i piątych, przez nauczycielki języka angielskiego Urszulę Kozik i Bernadettę Szatkowską. Jury pod przewodnictwem pani dyrektor Marzeny Rybak wybrało pięć najładniejszych prac. I miejsce zajęła praca Jagody Latała z kl. V g, II miejsce zajęły prace Gabrieli Pyrsak z kl. IV c i Olafa Steca z kl. IV d, a III miejsce  przyznano kartkom wykonanym przez Laurę Krużel z  kl. IV e i Monikę Mazur z kl. V d.

Laureaci konkursu otrzymali wartościowe nagrody rzeczowe, ufundowane przez pana dyrektora Grzegorza Tychanowicza oraz firmę Dobrowolscy z Wadowic Górnych. Sponsorom bardzo dziękujemy za wsparcie. Wyróżnione prace można oglądać w głównym holu naszej szkoły.

red. U. Kozik
 

E-dziennik

Rekrutacja 2019/2020

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting