STRZELECTWO SPORTOWE - Spotkanie trzecie. Zawody Mikołajkowe

W dniu 01.12.2018r uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6 pod opieką mgr IZYDORA INGRAMA brali udział w trzecim spotkaniu  IV Edycji Ligi Strzeleckiej. W kolejnym spotkaniu strzeleckim z naszej szkoły brali udział następujący uczniowie: KONRAD GIERA[86/100], NORBERT BRNIAK [25/100] z klasy VIIIb, MACIEJ KUKULSKI [82/100], DAWID HINZMANN[55/100], MACIEJ POPIOŁEK[73/100] z klasy VIIIa, MAGDALENA BIELASZKA[86/100] z klasy VIII c, WIKTOR PROSZAŁEK[62/100] z klasy VIII d. W nawiasie przy zawodniku zostały podane zdobyte punkty na ilość możliwych do zdobycia.

Z wyżej wymienionych osób najlepszy wynik uzyskał KONRAD GIERA [86 pkt na 100 możliwych] i zajął II miejsce w ogólnej punktacji wśród chłopców na 11 zawodników z różnych szkół. Trzecie miejsce zajął MACIEJ KUKULSKI, który uzyskał 82 pkt na 100 możliwych.

Wśród występujących w zawodach dziewcząt najlepsza okazała się MAGDALENA BIELASZKA, która uzyskała 86 pkt na 100 możliwych.

Zawody strzeleckie w ostatnią sobotę połączone były z niespodzianką mikołajkową, którą przygotował prezes UKS „ ATAK” przy SP6 Izydor Ingram.

Pomimo niekorzystnej, zimnej aury strzelectwo przebiegało w pogodnej atmosferze i w walce fair play. Strzelcy wykazali się ogromnym skupieniem i celnością strzału.

Na zakończenie trzeciego spotkania ligi wszyscy strzelcy otrzymali pamiątkowe dyplomy, słodycze, a najlepszy strzelec w kategorii chłopców i dziewcząt otrzymał niespodziankę mikołajkową – plecak turystyczny.

 

E-dziennik

Rekrutacja 2019/2020

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting