Przedstawienie pt. "Przygody Koziołka Matołka "

7 grudnia klasy 3d, 4c, 5e, 6b i 6c wybrały się pod opieką nauczycieli do Teatru im. W. Siemaszkowej  w Rzeszowie na przedstawienie pt. "Przygody Koziołka Matołka ". Gdy zgasły światła na widowni i na scenie pojawili się aktorzy, uczniowie odczuli prawdziwą magię teatru. Scenografia w ciekawy sposób oddawała klimat podróży Matołka.  Liczne piosenki w tym spektaklu pomogły naszym uczniom zrozumieć uczucia głównego bohatera.  Historia nie najmądrzejszego koziołka pełna humoru nie z tej ziemi i niezwykłych zwrotów akcji wywołała ogromne emocje, o czym świadczyły gromkie brawa dla aktorów.  Wyjazd do teatru zorganizowała pani Urszula Kozik.

red. U. Kozik
{gallery}2018-2019/koziolek{/gallery
 

E-dziennik

Rekrutacja 2019/2020

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting