Wieczornica patriotyczna

W listopadowe świętowanie setnej rocznicy odzyskania niepodległości nasza szkoła włączyła kameralną uroczystość, jaką okazała się wieczornica patriotyczna. W ostatni wtorkowy wieczór  listopada w sali gimnastycznej budynku przy ulicy Biernackiego zgromadziła się publiczność, która miała okazję wysłuchać montażu słowno - muzycznego. uczniowie klas VII i VIII przygotowani przez panie Bogusławę Witkowską i Agnieszkę Zając zaprezentowali wybór poezji, zaś członkowie chóru pod opieką pani Alicji Jasińskiej zaśpiewali liczne pieśni, nie tylko legionowe. Do wspólnego śpiewu chętnie włączyli się wszyscy zgromadzeni - warto zaznaczyć, iż na tę uroczystość zaproszono mieszkańców najbliższej okolicy szkoły.

Żegnając uczestników wieczornicy, dyrektor szkoły pan Grzegorz Tychanowicz podkreślił, że to właśnie od młodych ludzi i ich wychowania zależy przyszłość i pomyślność naszej ojczyzny.

red. A.Zając