Uwaga! Zmiana numerów telefonów /w zakładce Kontakt/
Młodzi pływacy IKARA zwiększają przewagę.

Po dwóch rundach Podkarpackiej Ligii dzieci 10 - 11 lat powiększyła się  przewaga pływaków Międzyszkolnego Klubu Sportowego „IKAR” uczniów klas Mistrzostwa Sportowego w Szkole Podstawowej nr 6 w Mielcu na drugimi drużynami Gryfem Dębica i Swim2Win Krosno, które zgromadziły 104 punkty. Ikarowcy zdobyli jak do tej pory 171 punktów i przed ostatnią rundą, która odbędzie się 8 grudnia w Mielcu na pływalni Smoczka czują się komfortowo.

Podczas tych zawodów nasza zawodniczka Weronika Dubiel pobiła Rekord Okręgu Podkarpackiego na 50 m stylem motylkowym, który od 14 lat należał do Karoliny Żak zawodniczki Bobrów Dębica. Obecny rekord to 0;33,77 sekundy.

Medale i punkty dla mielczan zdobywali :

- Maja Tchórzewska I miejsce na 200 m stylem klasycznym i I miejsce na 200 m stylem zmiennym

- Mikołaj Wilk I miejsce na 200 m stylem klasycznym

- Adrian Ochalik I miejsce na 100 m stylem grzbietowym i IV na 100 m stylem dowolnym

- Filip Blicharz II  na 100 m stylem dowolnym i II na 200 m stylem klasycznym

- Gabriela Lachowska II na 100 m stylem grzbietowym i  III miejsce na 50 m stylem dowolnym

- Antonina Bator IV niejsce na 200 m stylem zmiennym

- Weronika Dubiel V miejsce na 50 m stylem grzbietowym

- Karol Głaz V miejsce na 50 m stylem grzbietowym

- Milena Berezak  IV na 100 m stylem grzbietowym i VI na 50 m stylem dowolnym

- Alan Woyterski  II na 50 m stylem motylkowym i VI na 50 m stylem dowolnym

- Alvaro Marcinek VI na 100 m stylem dowolnym

Swój wyścig sztafetowy wygrała również sztafeta 4 x 50 m stylem zmiennym mix płynąca w składzie Maja Tchórzewska, Mikołaj Wilk, Weronika Dubiel i Adrian Ochalik.

Gratulujemy