Od dnia 8 kwietnia 2019 r. szkoła przystąpiła do bezterminowego strajku nauczycieli i pracowników oświaty!!!         Dyrektor szkoły przypomina o obowiązku zgłoszenia się uczniów na egzamin ósmoklasisty w dniu 15, 16, 17 kwietnia 2019 roku o godz.8.30. Egzamin odbędzie się w budynku szkoły przy ul. Solskiego 8.
Pomagamy innym czyli o akcji charytatywnej

29 i 30 listopada 2018 r. w naszej szkole odbył się kiermasz pod hasłem ,,DZIELMY się tym co mamy, by MNOŻYĆ dobro’’. Głównym założeniem akcji była pomoc potrzebującym uczniom z naszej szkoły. Inicjatorami i organizatorami tej akcji byli rodzice uczniów klasy    II a wraz z wychowawcą klasy p. Beatą Feret przy wsparciu i zaangażowaniu Dyrekcji Szkoły, opiekuna Samorządu Uczniowskiego i Wolontariatu naszej szkoły. Dziękujemy uczniom, rodzicom i nauczycielom za okazaną pomoc i wyrozumiałość podczas trwania tej akcji. Cały dochód ze sprzedaży ciast i maskotek zostanie przekazany chorym uczniom z naszej szkoły.

red. B. Feret