Od dnia 8 kwietnia 2019 r. szkoła przystąpiła do bezterminowego strajku nauczycieli i pracowników oświaty!!!         Dyrektor szkoły przypomina o obowiązku zgłoszenia się uczniów na egzamin ósmoklasisty w dniu 15, 16, 17 kwietnia 2019 roku o godz.8.30. Egzamin odbędzie się w budynku szkoły przy ul. Solskiego 8.                  
Potrafimy pomagać

Już po raz drugi nasza szkoła zorganizowała akcję „Oddaj włos-podaruj chorym bujną fryzurę”. W zakładzie fryzjerskim „Prima” chętne osoby obcinały swoje długie włosy, aby oddać je do fundacji zajmującej się wyrobem peruk. „Chcemy  w ten sposób przywrócić chorym uśmiech i dodać im siły do walki z chorobą” – mówiły ofiarodawczynie. Dziękujemy wszystkim za udział w akcji. Więcej informacji już wkrótce, po jej zakończeniu.

red.M.Nowakowska

 

E-dziennik

Rekrutacja 2019/2020

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting