Od dnia 8 kwietnia 2019 r. szkoła przystąpiła do bezterminowego strajku nauczycieli i pracowników oświaty!!!         Dyrektor szkoły przypomina o obowiązku zgłoszenia się uczniów na egzamin ósmoklasisty w dniu 15, 16, 17 kwietnia 2019 roku o godz.8.30. Egzamin odbędzie się w budynku szkoły przy ul. Solskiego 8.                  
Lekcja o pszczołach.

W klasie III d odbyła się ciekawa lekcja o pszczołach. Prowadziła ją pszczelarka  z okolic Krakowa pani Monika L. Dzieci zapoznały się z 7 tajemnicami związanymi z pszczołami, etapami ich życia, wykonywanymi zawodami. Degustowały  3 rodzaje miodów i ubierały strój pszczelarski. Każdy uczeń otrzymał w prezencie mały miód.

red.J.Kołek

 

 

E-dziennik

Rekrutacja 2019/2020

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting