Od dnia 8 kwietnia 2019 r. szkoła przystąpiła do bezterminowego strajku nauczycieli i pracowników oświaty!!!         Dyrektor szkoły przypomina o obowiązku zgłoszenia się uczniów na egzamin ósmoklasisty w dniu 15, 16, 17 kwietnia 2019 roku o godz.8.30. Egzamin odbędzie się w budynku szkoły przy ul. Solskiego 8.                  
Powiatowy Konkurs Plastyczny „Na Olimpie”

30 listopada w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym  w Mielcu odbyło się uroczyste rozdanie nagród w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Na Olimpie”, zorganizowanym przez SOSW im. Św. Jadwigi Królowej oraz „Stowarzyszenie DLA WAS” w ramach X edycji akcji „Cały Powiat Czyta z Dziećmi”. Tematem przewodnim było wykonanie pracy plastycznej do wybranego  mitu greckiego.  Na konkurs wpłynęło 205 prac z 17 placówek z terenu powiatu mieleckiego. Miło nam poinformować, iż laureatami tego konkursu zostali uczniowie  z naszej szkoły. Są to: Paulina Gąska kl. 3b, Amelia Sekulska kl. 3b, Jakub Hałka kl. 3b (op. Dorota Kaławaj).

Spotkaniu towarzyszyła niezwykła atmosfera. Zaproszeni goście  z zaangażowaniem odczytali fragmenty mitów. W rolę lektorów wcielili się pedagodzy pracujący w placówkach, które od początku biorą udział w konkursie. Następnie laureaci i ich opiekunowie artystyczni oglądnęli  barwne przedstawienie „Demeter i Kora”, przygotowane przez wychowanków Ośrodka. Serdecznie gratulujemy laureatom i życzymy dalszych sukcesów.

red. D. Kaławaj

 

 

 

E-dziennik

Rekrutacja 2019/2020

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting