Od dnia 8 kwietnia 2019 r. szkoła przystąpiła do bezterminowego strajku nauczycieli i pracowników oświaty!!!         Dyrektor szkoły przypomina o obowiązku zgłoszenia się uczniów na egzamin ósmoklasisty w dniu 15, 16, 17 kwietnia 2019 roku o godz.8.30. Egzamin odbędzie się w budynku szkoły przy ul. Solskiego 8.                  
Dzień Pluszowego Misia w bibliotece szkolnej

25 listopada to dzień, który lubią wszystkie dzieci, jest to bowiem Święto Pluszowego Misia obchodzone od 2002 roku. Z tej okazji biblioteka szkolna zorganizowała wystawkę książek, których bohaterami są misie. 26 i 27 listopada odbyły się też spotkania z uczniami klas pierwszych. Podczas lekcji bibliotecznych prowadzonych przez panią bibliotekarkę i uczennice klasy 5g - Gabrysię Gil i Aleksandrę Kiełb zaproszeni goście mieli okazję poznać historię powstania maskotki -  pluszowego misia.

Starsze koleżanki z samorządu uczniowskiego czytały młodszym kolegom i koleżankom fragmenty książeczek o misiach, a także nauczyły piosenki... oczywiście o misiu. Nie zabrakło też zagadek, które dzieci rozwiązały bezbłędnie rozpoznając wszystkie misie i niedźwiadki z bajek. Na koniec pierwszaki oglądnęli jeden z odcinków Misia Uszatka i Misia Koralgola.

Red. J. Gil
 

E-dziennik

Rekrutacja 2019/2020

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting