Od dnia 8 kwietnia 2019 r. szkoła przystąpiła do bezterminowego strajku nauczycieli i pracowników oświaty!!!         Dyrektor szkoły przypomina o obowiązku zgłoszenia się uczniów na egzamin ósmoklasisty w dniu 15, 16, 17 kwietnia 2019 roku o godz.8.30. Egzamin odbędzie się w budynku szkoły przy ul. Solskiego 8.                  
„Sport to zdrowie” czyli o wizycie w klubie FKS Stal Mielec

W dniu 20 listopada br. uczniowie z klasy 4d wraz z wychowawcą odwiedzili klub FKS Stal Mielec. Celem wycieczki było propagowanie zdrowego trybu życia, aktywności fizycznej oraz zapoznanie z zawodem piłkarza.  Piłkarze Damian Primel i Grzegorz Tomasiewicz oprowadzili uczniów po wszystkich pomieszczeniach klubu. Uczniowie mieli możliwość zapoznania się z miejscem, gdzie wszyscy zawodnicy ciężko pracują, przygotowując się do rozgrywek sportowych. Zwiedzili też pomieszczenia, z których na co dzień korzystają nasi piłkarze Stali Mielec np. siłownię, szatnie, gabinet zabiegowy, salę konferencyjną, pomieszczenie dla VIP-ów. Każdy mógł zadać piłkarzom pytanie dotyczące ich sportowego życia oraz otrzymać pamiątkowy autograf.

red. B. Szatkowska

 

 

 

 

E-dziennik

Rekrutacja 2019/2020

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting