Od dnia 8 kwietnia 2019 r. szkoła przystąpiła do bezterminowego strajku nauczycieli i pracowników oświaty!!!         Dyrektor szkoły przypomina o obowiązku zgłoszenia się uczniów na egzamin ósmoklasisty w dniu 15, 16, 17 kwietnia 2019 roku o godz.8.30. Egzamin odbędzie się w budynku szkoły przy ul. Solskiego 8.
Obchody 100-lecia odzyskania niepodległości

Tegoroczne obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę były przepiękne, dumne i biało – czerwone, świętowane przy dźwiękach „Mazurka Dąbrowskiego”. Uczniowie klasy 8a: Magdalena Naróg, Anna Słąba i Daniel Kamiński pod opieką swojego nauczyciela Michała Tora brali udział we  mszy świętej oraz w pochodzie pod Pomnik Wolności. Reprezentowali  SP 6. Podczas tych uroczystości śpiewano pieśni patriotyczne, a o godzinie 12.00 wspólnie mieszkańcy Mielca odśpiewali hymn państwowy.

red. M.Tor