Od dnia 8 kwietnia 2019 r. szkoła przystąpiła do bezterminowego strajku nauczycieli i pracowników oświaty!!!         Dyrektor szkoły przypomina o obowiązku zgłoszenia się uczniów na egzamin ósmoklasisty w dniu 15, 16, 17 kwietnia 2019 roku o godz.8.30. Egzamin odbędzie się w budynku szkoły przy ul. Solskiego 8.
„ PASOWANIE NA ŚWIETLIKA”

W dniu 29.10.2018 r. w świetlicy szkolnej odbyła się uroczystość „Pasowanie na świetlika”, którą przeprowadziły panie Anna Łączak, Joanna Osnowska. Aby dołączyć do gromady świetlicowej pierwszoklasiści w obecności wychowawców świetlicy musieli przejść następujące próby: sprawności, wiedzy, zabawy, śmiechu, śpiewu. Po zaliczeniu wszystkich prób kandydaci złożyli uroczystą przysięgę, otrzymali dyplomy oraz słodkie upominki.

Red. A. Łączak , J. Osnowska