Od dnia 8 kwietnia 2019 r. szkoła przystąpiła do bezterminowego strajku nauczycieli i pracowników oświaty!!!         Dyrektor szkoły przypomina o obowiązku zgłoszenia się uczniów na egzamin ósmoklasisty w dniu 15, 16, 17 kwietnia 2019 roku o godz.8.30. Egzamin odbędzie się w budynku szkoły przy ul. Solskiego 8.
Zajęcia edukacyjne w mieleckim nadleśnictwie

24 września uczniowie klasy 4c wraz z opiekunami panią Anną Dugiełło i panią Anną Naróg uczestniczyli w zajęciach edukacyjnych w  w Powiatowym Centrum Edukacji im. Profesora Władysława Szafera  w Nadleśnictwie Mielec. Zajęcia prowadziła  pani leśniczy Sylwia Studzińska. Dzieci zapoznały się z etapami rozwoju lasu i rodzajami drzew, poznały  świat zwierząt leśnych oraz dowiedziały się, na czym polega pracą leśnika.  Na koniec dzieci rozwiązywały zadania sprawdzające  zdobytą wiedzę.

red.Anna Naróg