Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Rejs z biało-czerwoną”

„ Rejs z biało-czerwoną” - pod takim hasłem odbyła się XI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „ Słońce, woda i przygoda”. Na konkurs wpłynęło prawie 1000 prac dzieci z placówek przedszkolnych, szkół podstawowych i Domów Kultury z całej Polski. W piątek 26 października 2018 r. podczas obchodów Dziecięcego Festiwalu Marynistycznego Rzeszowski „Żagielek 2018” odbyło się uroczyste wręczenie nagród. W kategorii wiekowej klas III - IV nagrodę otrzymała Antonina Gil  z klasy 3 b (opiekun D. Kaławaj). Zaproszeni na uroczyste rozdanie nagród uczniowie i ich opiekunowie mogli podziwiać wspaniałe występy taneczne wychowanków rzeszowskich przedszkoli. Po festiwalu grup tanecznych laureaci konkursu plastycznego oraz ich opiekunowie artystyczni zostali uhonorowani dyplomami i upominkami. Wszyscy uczestnicy podziwiali też wystawę prac plastycznych nadesłanych na konkurs oraz zobaczyli prawdziwą łódź. Serdecznie gratulujemy Tosi i życzymy jej dalszych sukcesów.

red. J. Gil,  D. Kaławaj

 

E-dziennik

Rekrutacja 2019/2020

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting