Jesienna wycieczka

Nasze piękne miasto można zwiedzać na wiele sposobów. Wystarczy mieć pomysł na trasę, towarzystwo no i oczywiście rowery, aby zorganizować świetną wycieczkę. Mielec posiada wiele ścieżek rowerowych, więc nie ma problemu z bezpiecznym dojazdem w różne miejsca.  Uczniowie klasy 7b skorzystali o ostatnich dni złotej polskiej jesieni i wybrali się na rowerowy rajd po mieście. Na trasie eskapady  znalazł się park wokół Pałacyku Oborskich, który o tej porze roku wygląda bajecznie, nadwisłoczańskie bulwary, Podleszany, starówka. To był przyjemnie spędzony czas.

red. M.Nowakowska

 

 

E-dziennik

Rekrutacja 2019/2020

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting