Zmiana numerów telefonów /zakładka Kontakt/           27 marca 2019 r. (środa) w godz. 8.00 – 14.00 na parkingu szkolnym przy ul. Solskiego 8 odbędzie się zbiórka makulatury.                  
Od przedszkolaka do pierwszaka

W ramach współpracy Szkoły Podstawowej nr 6 z Przedszkolem Miejskim nr 3 we wrześniu odwiedziły nas dzieci z klasy „0” z wychowawcą panią Jolantą Kapustą. Po zwiedzeniu szkoły dzieci bawiły się wspólnie na placu zabaw. Uczniowie z klasy 3 b pomagali swoim młodszym kolegom w pokonywaniu toru przeszkód. Następnie w październiku klasa 3 b z wychowawcą panią Dorotą Kaławaj odwiedziła klasę „0” z Przedszkola Miejskiego nr 3. Po rozmowie na temat zmian zachodzących w przyrodzie jesienią, dzieci przystąpiły do odbijania swoich dłoni w kolorach jesieni. Z powstałych odbitek wykonaliśmy wspólnie jesienne drzewo, które zdobi salę 105.

red. D. Kaławaj

 

 

 

 

E-dziennik

Rekrutacja 2019/2020

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting