Zmiana numerów telefonów /zakładka Kontakt/           27 marca 2019 r. (środa) w godz. 8.00 – 14.00 na parkingu szkolnym przy ul. Solskiego 8 odbędzie się zbiórka makulatury.                  
Wycieczka do Krasiczyna i Przemyśla

W dniu 26 września 2018 r. klasy 6f i 7e pojechały na wycieczkę do Krasiczyna i Przemyśla. Była ona bogata zarówno w treści historyczne, jak i przyrodnicze. W Krasiczynie zwiedziliśmy magiczny zamek Krasickich, który należy do najpiękniejszych pomników polskiego renesansu. Dużym zainteresowaniem cieszyło się tajne przejście przez szafę oraz ciemne lochy w podziemiach zamku. Na zakończenie pobytu w Krasiczynie odbyliśmy spacer po parku wokół zamku, gdzie mieliśmy okazję zobaczyć ciekawe, rzadko spotykane okazy przyrody.

Z Krasiczyna pojechaliśmy do Przemyśla, gdzie zwiedziliśmy najważniejsze zabytki miasta oraz podziwialiśmy architekturę Rynku. Z barokowej wieży zegarowej oglądnęliśmy piękną panoramę Pogórza Przemyskiego.

 

red. I. Haptaś

 

 

E-dziennik

Rekrutacja 2019/2020

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting