Zmiana numerów telefonów /zakładka Kontakt/           27 marca 2019 r. (środa) w godz. 8.00 – 14.00 na parkingu szkolnym przy ul. Solskiego 8 odbędzie się zbiórka makulatury.
Wycieczka do Fabryki Czekolady w Rzeszowie

W dniu 17.10.2018 r. klasy 3 a i 3 d wybrały się na wycieczkę do Fabryki Czekolady Coco De Mer w Rzeszowie. Na miejscu uczniowie wzięli udział w warsztatach, podczas których każdy samodzielnie odlewał i ozdabiał tabliczkę czekolady oraz pisał czekoladą po szablonie za pomocą rękawa cukierniczego. Następnie dzieci poznały etapy powstawania czekolady i specyfikę pracy cukiernika. Po części warsztatowej na uczniów czekały kolejne atrakcje – zabawy w Kulkolandzie. Na końcu pobytu w Fabryce Czekolady dzieci otrzymały fartuchy i czapki cukiernicze, dyplomy, zrobione przez siebie tabliczki czekolady oraz czekoladowe napisy.

red. Danuta Mirek