AKCJA: „BIBLIOTEKA SZKOLNA NA 100-LECIE NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI”

Z okazji 100 – lecia niepodległości Polski biblioteka szkolna ogłasza akcję : ”Książka, która pamięta odzyskanie niepodległości przez Polskę”.

Akcja polega na wyszukaniu i przyniesieniu do biblioteki szkolnej starych książek z rokiem wydania jak najbliższym dacie odzyskania niepodległości przez naszą Ojczyznę po 123 latach niewoli. Osoba, której uda się odszukać książkę wydaną najbliżej 1918 r. może liczyć na nagrodę - niespodziankę. Akcja trwa  do 9 listopada 2018 r. Książki prosimy przynosić w godzinach pracy biblioteki szkolnej. Zapraszamy do udziału w akcji i życzymy owocnych poszukiwań. Wszystkie książki przyniesione przez Was do biblioteki zostaną zwrócone właścicielom!

 

E-dziennik

Rekrutacja 2019/2020

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting