ŚLUBUJĘ BYĆ DOBRYM POLAKIEM I GODNIE SŁUŻYĆ OJCZYŹNIE

17 października 2018 to najważniejszy w roku szkolnym dzień dla pierwszoklasistów. W obecności dyrekcji, nauczycieli, rodziców i zaproszonych gości złożyli oni uroczyste ślubowanie. Następnie pan dyrektor pasował ich na uczniów Szkoły Podstawowej nr 6 w Mielcu. Ślubowanie złożyli również uczniowie klasy IV „a” – pływackiej, dołączając do grona sportowców naszej szkoły. Dzieci zaprezentowały bogatą część artystyczną. Szczególnie zachwyciły pięknym wykonaniem czterech zwrotek hymnu narodowego.

Podopiecznym pań: Aleksandry Szyszki - Ia, Barbary Maj - Ib, Marioli Drewniak - Ic, życzymy  pięknych chwil w naszej szkole oraz samych piątek i szóstek,  a sportowcom z klasy IVa, (pod opieką pań: Renaty  Jaśkiewicz i Joanny Rusek) wspaniałych sukcesów i wytrwałości w treningach.

red. M.Nowakowska