Od dnia 8 kwietnia 2019 r. szkoła przystąpiła do bezterminowego strajku nauczycieli i pracowników oświaty!!!         Dyrektor szkoły przypomina o obowiązku zgłoszenia się uczniów na egzamin ósmoklasisty w dniu 15, 16, 17 kwietnia 2019 roku o godz.8.30. Egzamin odbędzie się w budynku szkoły przy ul. Solskiego 8.                  
ŚLUBUJĘ BYĆ DOBRYM POLAKIEM I GODNIE SŁUŻYĆ OJCZYŹNIE

17 października 2018 to najważniejszy w roku szkolnym dzień dla pierwszoklasistów. W obecności dyrekcji, nauczycieli, rodziców i zaproszonych gości złożyli oni uroczyste ślubowanie. Następnie pan dyrektor pasował ich na uczniów Szkoły Podstawowej nr 6 w Mielcu. Ślubowanie złożyli również uczniowie klasy IV „a” – pływackiej, dołączając do grona sportowców naszej szkoły. Dzieci zaprezentowały bogatą część artystyczną. Szczególnie zachwyciły pięknym wykonaniem czterech zwrotek hymnu narodowego.

Podopiecznym pań: Aleksandry Szyszki - Ia, Barbary Maj - Ib, Marioli Drewniak - Ic, życzymy  pięknych chwil w naszej szkole oraz samych piątek i szóstek,  a sportowcom z klasy IVa, (pod opieką pań: Renaty  Jaśkiewicz i Joanny Rusek) wspaniałych sukcesów i wytrwałości w treningach.

red. M.Nowakowska

 

E-dziennik

Rekrutacja 2019/2020

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting