Ruszyła podkarpacka liga w pływaniu.

Znakomite wieści dotarły z inaugurującego I-go Rzutu Podkarpackiej Ligii Dzieci 10 – 11 lat w pływaniu, który odbył się w Horyńcu Zdroju w dniu 6 października 2018 roku. Najmłodsi pływacy Klas Mistrzostwa Sportowego IV i V ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Mielcu zrobili swoim trenerom miłą niespodziankę zwyciężając pierwszy z trzech etapów rywalizacji o najlepszą drużynę na Podkarpaciu. Pływacy MKS IKARA Mielec zdecydowanie wyprzedzili zawodników z Krosna, Dębicy, Kolbuszowej, Rzeszowa, Tarnobrzegu, Stalowej Woli.

Punkty i medale zdobywali :

- Dubiel Weronika I miejsce na 50 m stylem motylkowym i  II miejsce na 50 m stylem dowolnym

- Wilk Mikołaj I miejsce na 50 m stylem motylkowym i II na 100 m stylem zmiennym

- Lachowska Gabriela I miejsce na 50 m stylem grzbietowym i III miejsce na 50 m stylem dowolnym

- Tchórzewska Maja II miejsce na 50 m stylem motylkowym i II miejsce na 100 m stylem zmiennym

- Ochalik Adrian II na 50 m stylem dowolnym i III na 100 m stylem grzbietowym

- Bator Antonina III miejsce na 50 m stylem motylkowym

- Blicharz Filip III miejsca na 50 m stylem dowolnym i 50 m stylem motylkowym

- Berezak Milena IV na 50 m stylem grzbietowym i V miejsce na 50 m stylem dowolnym

- Woyterski Alan III miejsce na 100 m stylem zmiennym V miejsce na 50 m stylem dowolnym

- Marcinek Alvaro V miejsce na 100 m stylem grzbietowym i VI na 100 m stylem zmiennym

- Głaz Karol VI miejsce na 50 m stylem motylkowym

Tuż za podium uplasowała się sztafeta rocznika 2008 w wyścigu 4 x 50 m stylem dowolnym mix w składzie Gabriela Lachowska, Milena Berezak, Piotr Markowski i Alan Woyterski, natomiast w roczniku 2007 nasza sztafeta płynąca w składzie Maja Tchórzewska, Weronika Dubiel, Filip Blicharz i Adrian Ochalik zdecydowanie zwyciężyła wyprzedzając o 3 sekundy sztafetę Fregaty Kolbuszowa. Drugi zespół w składzie Antonina Bator, Weronika Krużel, Alvaro Marcinek i Mikołaj Wilk zajęli IV miejsce .

Gratulujemy. red.R.Wieczorek

 

 

E-dziennik

Rekrutacja 2019/2020

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting