Spotkanie z ratownikiem medycznym - lekcja udzielania pierwszej pomocy

3 października 2018r. uczniowie klasy 5d brali udział w pokazie pierwszej pomocy przedmedycznej. Lekcję poprowadził ratownik medyczny p. Jarosław Marczewski. Uczniowie zobaczyli i dowiedzieli się jak postępować kiedy jest się świadkiem wypadku i jak udzielać pierwszej pomocy. Każdy uczeń miał okazję nauczyć się jak korzystać z defibrylatora oraz poćwiczyć na fantomach jak udzielać pierwszej pomocy. Lekcja była bardzo ciekawa. Dostarczyła wiedzy, która w przyszłości może uratować komuś życie.

red. M.Mazur, EWrażeń i T.Miąsik

 

 

E-dziennik

Rekrutacja 2019/2020

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting