Spotkanie z fotografem.

17 września 2018 r. odbyło się w SP 6 w Mielcu spotkanie z fotografem – panią Darią Płotnikiewicz. Pani Daria opowiedziała gimnazjalistom o swojej pracy, omówiła podstawy techniki wykonywania zdjęć, a także zaprezentowała swój dorobek fotografa. To było pierwsze spotkanie z cyklu „Poznajemy nowe zawody”. Celem organizacji takich zajęć jest budzenie zainteresowań uczniów związanych z przyszłym zawodem, rozwijanie pasji, rozeznanie własnych możliwości predyspozycji do wykonywania określonego zawodu, a także dostarczanie wiedzy na temat zawodów nowo powstałych, na które jest zapotrzebowanie.

red. Jolanta Wieczerzak

 

E-dziennik

Rekrutacja 2019/2020

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting