Sprzątanie świata 2018 w SP 6.

„Całej akcji choć szlachetnej nikt by tu nie potrzebował,

gdyby każdy dbał o Ziemię i swe śmieci segregował.”

Ta idea przyświecała nam podczas tegorocznej akcji sprzątania świata, dlatego przeprowadziliśmy zbiórkę surowców wtórnych. Uczniowie jak zawsze nie zawiedli. Zebraliśmy wiele kilogramów plastikowych nakrętek, butelek PET i baterii. Zachęcamy wszystkich do stałej segregacji odpadów w swoich domach. Nasza akcja trwa cały rok. Uczniowie, którzy zbiorą najwięcej surowców wtórnych, pojadą na bezpłatną wycieczkę do jednego z parków narodowych. Organizatorem tegorocznej akcji były nauczycielki: p. Renata Pietrzyk i p. Urszula Tarnawska.

red. Renata Pietrzyk

 

 

E-dziennik

Rekrutacja 2019/2020

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting