Ciekawa lekcja astronomii

Uczniowie klas V c i V g pod opieką nauczycielki geografii Renaty Pietrzyk obserwowali niebo nad Szóstką. Przy doskonałej pogodzie podziwiali przez teleskop czerwoną planetę Mars i Saturna z jego pięknymi pierścieniami. Dopełnieniem była obserwacja Księżyca Ziemi z doskonale widocznymi kraterami. Na szczególne wyróżnienie zasłużył uczeń klasy VII a Tobiasz Furgał, który wykazał się wspaniałą wiedzą o naszym Układzie Słonecznym. Mamy nadzieję , że zajęcia rozbudzą zainteresowanie uczniów astronomią, a może będą dla kogoś początkiem nowej wspaniałej przygody ?

red. Renata Pietrzyk

 

 

 

 

 

E-dziennik

Rekrutacja 2019/2020

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting