Dzień Sportu

>W dniu 19.06.2018 w naszej szkole odbył się Dzień Sportu Mini Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. W turnieju wzięło udział 18 zgłoszonych drużyn gdzie klasy reprezentowały Państwa biorące udział w Mistrzostwach Świata w Rosji. Zespoły były podzielone na kategorie wiekowe. Zawody sędziowali Stanisław Płaneta, Zbigniew Hariasz, Robert Wieczorek.

W kategorii klas 4 zwyciężyli uczniowie klasy 4F (reprezentowali oni Polskę) pokonując w finale klasę 4D (Serbia) 3-0 . W kategorii klas 6 zwyciężyli uczniowie klasy 6A (Japonia). W kategorii klas 7 zwyciężyli uczniowie klasy 7d (Senegal). Nauczyciele wychowania fizycznego ( Ewa Bialic, Beata Cetnar, Joanna Rusek, Dorota Wieczorek, Marzena Kulig) przygotowali szereg licznych atrakcji. Uczestnicy turnieju, kibice i nauczyciele mogli zagrać w pentaque, cymbergaja, piłkarzyki, tenisa stołowego, badmintona oraz sprawdzić swoją sprawność fizyczną na torze przeszkód. Dla wszystkich drużyn biorących udział w turnieju przewidziane były dyplomy. Miłą niespodzianką dla uczestników i kibiców były orzeźwiające lody ufundowane przez Zieloną Budkę.

 

Dziękujemy wszystkim za udział, zaangażowanie, wspaniały doping i dobrą zabawę.

Agnieszka Gliwa, Łukasz Dołowacki.

 

 

E-dziennik

Rekrutacja 2019/2020

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting