Konkurs recytatorski w świetlicy "Wakacje wierszem pisane"

Mimo, iż wakacje zbliżają się wielkimi krokami wychowankowie świetlicy zdecydowali się wziąć udział w ostatnim konkursie recytatorskim w tym roku szkolnym. Panie A.Łączak i J.Osnowska zorganizowały konkurs recytatorski  "Wakacje wierszem pisane", którego celem było kształtowanie umiejętności twórczych, zdolności recytatorskich, a także wrażliwości i wyobraźni. 

Zadaniem uczestników było przygotowanie występu w trakcie, którego zaprezentowali wybrany wiersz związany z tematyką wakacji. Na szczególne wyróżnienie zasługuje uczennica Gabriela Pyrsak z kl. 3c, która zaprezentowała wiersz swojego autorstwa. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

I miejsce ex aequo:
Gabriela Pyrsak kl. 3c
Krzysztof Pomykała kl. 2b
II miejsce:
Maja Woźniak kl.2a
III miejsce:
Lena Dudek kl. 2a
red. A.Łączak, J.Osnowska.

 

E-dziennik

Rekrutacja 2019/2020

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting