Od dnia 8 kwietnia 2019 r. szkoła przystąpiła do bezterminowego strajku nauczycieli i pracowników oświaty!!!         Dyrektor szkoły przypomina o obowiązku zgłoszenia się uczniów na egzamin ósmoklasisty w dniu 15, 16, 17 kwietnia 2019 roku o godz.8.30. Egzamin odbędzie się w budynku szkoły przy ul. Solskiego 8.                  
Wyniki Międzynarodowego Konkursu ,,Kangur Matematyczny 2018"

15 marca 2018 r. 87 uczniów z naszej szkoły z klas II – VII wzięło udział w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”. Na wyniki czekaliśmy około  7 tygodni. Po ogłoszeniu wyników odbyło się rozdanie nagród. Wynik bardzo dobry uzyskało 3 uczniów, natomiast wyróżnienia otrzymało aż 16 uczniów.
Wynik bardzo dobry:
•    Stanisz Maciej - kl. V f - opiekun p. Izabela Haptaś
•    Pyrsak Gabriela - kl. III c - opiekun p. Anna Dugiełło
•    Oleszkowicz Kalina - kl. III e - opiekun p. Mariola Drewniak, p. Elżbieta Ciężadło

 

Wyróżnienia:
Kategoria „Żaczek”
•    Narowski Michał II - kl. II b - opiekun p. Dorota Kaławaj

Kategoria „Maluch” :
•    Zasowska Elżbieta - kl. III e - opiekun p. Mariola Drewniak, p. Elżbieta Ciężadło
•    Karczmarczyk Zuzanna - kl. III e - opiekun p. Mariola Drewniak, p. Elżbieta Ciężadło
•    Kotlarz Tymoteusz - kl. III a - opiekun p. Aleksandra Szyszka
•    Petka Julia - kl. III a - opiekun p. Aleksandra Szyszka
•    Bolechała Tomasz - kl. III e - opiekun p. Mariola Drewniak, p. Elżbieta Ciężadło
•    Serafin Patryk - kl. III d - opiekun p. Barbara Maj
•    Zych Szymon - kl. III a - opiekun p. Aleksandra Szyszka

Kategoria „Beniamin” kl. V:
•    Ochalik Filip - kl. V f - opiekun p. Izabela Haptaś
•    Pikor Jakub - kl. V f - opiekun p. Izabela Haptaś
•    Martyńska Anna - kl. V c - opiekun p. Teresa Miąsik
•    Rajca Nikodem - kl. V f - opiekun p. Izabela Haptaś
•    Jach Przemysław - kl. V f - opiekun p. Izabela Haptaś
•    Popiołek Weronika - kl. V a - opiekun p. Izabela Haptaś
•    Tomczak Maja - kl. V b - opiekun p. Anastazja Mytych

Kategoria „Beniamin” kl. VI:
•    Klich Wiktoria kl. 6e – opiekun p. Tadeusz Pezda

Koordynatorem konkursu była pani Bernadeta Łaz.

Gratulujemy wszystkim uczniom i życzymy dalszych sukcesów.
red.B.Laz



 

 

E-dziennik

Rekrutacja 2019/2020

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting