Strzelectwo sportowe - spotkanie XII podsumowanie

W dniu 10.06.2018 r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6 pod opieką mgr IZYDORA INGRAMA brali udział w XII podsumowującym spotkaniu  Ligi Strzeleckiej. Szkołę Podstawową nr 6  reprezentowali uczniowie klasy III ag JADWIGA DUSZKIEWICZ, która uzyskała 4 punkty na 100 możliwych do zdobycia i JAN GURAK, który w ostatnich zawodach zdobył 23/100. W niedzielne słoneczne przedpołudnie młodzież z klas gimnazjalnych po oddaniu ostatnich liczących się do ligi strzałów, zakończyła zmagania gimnazjalnej Ligi Strzeleckiej. Klasyfikacja końcowa po 12 spotkaniach przedstawia się następująco:

I miejsce KINGA CHROBAK zdobyła w sumie 80pkt [ SP 13 ],

II miejsce NATAN JASICKI zdobył w sumie 75pkt [ SP 13 ],

III miejsce JAKUB GÓRSKI zdobył w sumie 73pkt [ SP 13 ],

IV miejsce JULIA JAJE zdobyła w sumie 72pkt [ SP 13 ],

V miejsce OLIWIA DZIEDZIC zdobyła w sumie 55pkt [ SP 13 ],

VI miejsce SYLWIA DYDUŁA zdobyła w sumie 47pkt [ SP 13],

VII miejsce SEBASTIAN SYMKO zdobył w sumie 39pkt [ SP 6],

VIII miejsce KACPER STACHURA zdobył w sumie 33pkt [ SP 13],

IX miejsce WIKTORIA MORYL zdobyła w sumie 31pkt [ SP 13],

X miejsce JAN GÓRAK zdobył w sumie 27pkt [ SP 6],

XI miejsce JADWIGA DUSZKIEWICZ zdobyła w sumie 26pkt [ SP 6],

Na koniec strzeleckiej sportowej rywalizacji wszystkim uczestniczącym w podsumowaniu ligi wręczono pamiątkowe dyplomy, słodycze i cenne nagrody rzeczowe. Podsumowując strzeleckie zawody największe podziękowania należą się sponsorowi wszystkich nagród i amunicji Panu Wojciechowi Ortylowi właścicielowi Zakładu Metalowego oraz Panom

Edwardowi Bielażce i Wiesławowi Lipińskiemu, którzy obsługiwali i prowadzili Ligę Strzelecką.

Wyniki zawodów strzeleckich można sprawdzać na stronie:

www.strzelaniemielec.pl/ligamlodziezy.html

 

E-dziennik

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting