FINAŁ AKCJI CHARYTATYWNEJ „PODARUJ DZIECIOM UŚMIECH”

25 maja delegacja z klasy 2b i 2 a gimnazjum  udała się do szpitala, by wnieść na oddział dziecięcy odrobinę radości i zapomnienia w chorobie. Nasi wolontariusze przygotowali jeszcze niespodziankę dla dzieci skręcając z długich balonów zwierzaki i malowali na ręce tatuaże. Wszystko to przyczyniło się do tego, że na dziecięcych buziach zagościł uśmiech. Rodzice również okazali się życzliwie nastawieni. Można było wyczuć wzruszenie, że są przeprowadzane takie akcje, które tak wiele mogą zdziałać.

Mamy nadzieję, że te wszystkie zebrane rzeczy przyniosą dzieciom radość i pomogą zapomnieć
o cierpieniu i rozstaniu z rodziną.

Red. Bernadetta Szatkowska

 

E-dziennik

Rekrutacja 2019/2020

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting