Od dnia 8 kwietnia 2019 r. szkoła przystąpiła do bezterminowego strajku nauczycieli i pracowników oświaty!!!         Dyrektor szkoły przypomina o obowiązku zgłoszenia się uczniów na egzamin ósmoklasisty w dniu 15, 16, 17 kwietnia 2019 roku o godz.8.30. Egzamin odbędzie się w budynku szkoły przy ul. Solskiego 8.
Wygrywamy konkurs z programowania robotów.

Uczniowie naszej szkoły zajęli trzy pierwsze miejsca w konkursie programowania robotów mBot. Zadaniem uczestników było zaprogramowanie robota w taki sposób, by w jak najkrótszym czasie pokonał trasę od miejsca startu do miejsca mety na macie konkursowej. Podczas przejazdu robot nie mógł opuszczać czarnej linii na macie. Wyjątek stanowił moment gdy robot musiał ominąć przeszkodę znajdującą się na trasie jego przejazdu.

Oto wyniki:

I miejsce – Konrad Giera (SP6)

II miejsce – Paweł Machała (SP6)

III miejsce – Ernest Wojdyła (SP6)

Nagrody wręczał Władysław Ortyl Marszałek Województwa Podkarpackiego i Zdzisław Nowakowski (CKPIDN).

red. B.Lenartowicz