Oliwia Trojnacka najlepsza w województwie

Na pływalni w  Krośnie odbyły się 28 maja 2018 roku Finały Igrzysk Wojewódzkich Dzieci w pływaniu sztafetowym 6 x 25 m stylem dowolnym zarówno dziewcząt jak i chłopców oraz wyścigi indywidualne na 50 m stylem motylkowym, grzbietowym, klasycznym i dowolnym. Indywidualnie najlepsza była pływaczka klasy VI f Oliwia Trojnacka zwyciężając w wyścigu 50 m stylem motylkowym, a na miejscu drugim uplasował się na 50 m stylem grzbietowym Paweł Żuczek.

Zespoły sztafetowe z Naszej szkoły zajęły zarówno sztafeta dziewcząt z klasy VI f ( Laura Adamska, Aleksandra Bieniek, Amelia Kuśnierz, Wiktoria Mielczarek, Oliwia Trojnacka i Aleksandra Turczyn) , jak i chłopców ( Adrian Ochalik klasa IV f, Filip Ochalik, Jakub Pikor , Maciej Stanisz klasa V f, Jakub Rybiński klasa VI f i Paweł Żuczek klasa VII e zajęły drugie miejsca w województwie podkarpackim, gratulujemy wspaniałych wyników zawodnikom i trenerom.

 

Red. Robert Wieczorek

 

 

E-dziennik

Rekrutacja 2020/2021

100 lat niepodległości

Konkursy 2019/2020

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting