Strzelectwo sportowe - spotkanie IX i X
W dniu 2 i 5 maja 2018 r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6 pod opieką mgr IZYDORA INGRAMA brali udział w IX i X spotkaniu  Ligi Strzeleckiej. Szkołę Podstawową nr 6 reprezentowali uczniowie z klasy IIIag -  SEBASTIAN SYMKO [82/100] i [90/100], JAN GURAK [29/100]. W nawiasie przy zawodniku została podana ilość zdobytych przez niego punktów na ilość punktów możliwych do zdobycia. Punkty przypisano kolejno do pierwszego i drugiego dnia zawodów.
Mimo pięknej słonecznej pogody i długiego wolnego weekendu frekwencja na zawodach ligi strzeleckiej po raz kolejny dopisała, a najlepsi  strzelcy mogli do swoich zdobyczy punktowych dodać  kolejne dobre i bardzo dobre wyniki. W drugim dniu strzelania, tj. 5 maja młodzież miała utrudnione zadanie, ponieważ strzelała bez standardowych podpórek pod karabin, ale
z powodzeniem pokonała i tę trudność.
Z zawodników najlepiej strzelał SEBASTIAN SYMKO, który uzyskał bardzo dobre wyniki podczas pierwszego i drugiego dnia zawodów strzeleckich.
Wyniki zawodów strzeleckich można sprawdzać na stronie:

www.strzelaniemielec.pl/ligamlodziezy.html

{gallery}2017-2018/izydor5[/gallery}

 

E-dziennik

Rekrutacja 2019/2020

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting