Zmiana numerów telefonów /zakładka Kontakt/           27 marca 2019 r. (środa) w godz. 8.00 – 14.00 na parkingu szkolnym przy ul. Solskiego 8 odbędzie się zbiórka makulatury.
Międzyszkolny Plastyczny Konkurs Ekologiczny „Ziemia – nasza planeta”

W dniu 11 maja 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 9 w Mielcu odbyło się uroczyste wręczenie nagród w Międzyszkolnym Konkursie Ekologicznym „Ziemia – nasza planeta”. Prace plastyczne oceniane były w trzech grupach wiekowych: klasy pierwsze, klasy drugie i trzecie. Na konkurs wpłynęło 90 prac. Miło nam poinformować, iż troje uczniów z naszej szkoły zostało laureatami tego konkursu. W kategorii klas drugich I miejsce- Antonina Gil, II miejsce – Paulina Gąska, III miejsce – Sonia Płaza. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!