Od dnia 8 kwietnia 2019 r. szkoła przystąpiła do bezterminowego strajku nauczycieli i pracowników oświaty!!!         Dyrektor szkoły przypomina o obowiązku zgłoszenia się uczniów na egzamin ósmoklasisty w dniu 15, 16, 17 kwietnia 2019 roku o godz.8.30. Egzamin odbędzie się w budynku szkoły przy ul. Solskiego 8.                  
Mistrzowie pióra

W dniu 13 marca 2018 r.w naszej szkole, chcąc przypomnieć cenną sztukę kaligrafii, zorganizowaliśmy Szkolny Konkurs Kaligraficzny. Konkurs został przyprowadzony w dwóch kategoriach wiekowych: klasy IV – V oraz klasy VI – VII i Gimnazjum (razem 72 uczniów).  Uczestnicy konkursu mieli za zadanie przepisać fragment tekstu. Uczniowie pracowali w ogromnym skupieniu, z wielką uwagą kreśląc każdą literę. Jury miało trudne zadanie, gdyż większość prac była staranna, estetyczna i z zachowaniem proporcjonalności liter. Szczególne brawa należą się naszym czwartoklasistom, którzy świetnie poradzili sobie z tekstem. Laureaci otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody ufundowane przez Radę Rodziców Sponsorem konkursu była również firma Xerima.

Bardzo nas cieszy, że mimo wszechobecnej komputeryzacji, dzieci potrafią nadal posługiwać się piórem, dbając o estetykę i charakter pisma.

Oto wyniki konkursu kaligraficznego:

Kategoria klasy IV–V

I miejsce:        Kornelia Madycka kl. VB

II miejsce:       Natalia Krempa kl. VC

Aleksandra Młodzińska kl. VB

III miejsce:     Weronika Dubiel kl. IVF

Wyróżnienie:  Justyna Pieróg kl. IVG

Kategoria klasy VI –VII oraz II – III Gimnazjum

I miejsce:        Wiktoria Kuroń kl. VII B

II miejsce:       Agnieszka Jemioło kl. VII B

III miejsce:     Hanna Pietrucha kl. VI B

Wiktoria Paździor kl. VII D

Wyróżnienie:  Aleksandra Zemmel kl. II B Gim.

 

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za piękne prace. Zapraszamy za rok.

Organizatorzy konkursu: Anna Ungeheuer, Bogusława Witkowska, Lucyna Rogóż.

red. L. Rogóż

 

 

 

 

E-dziennik

Rekrutacja 2019/2020

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting